Які критерії є вирішальними при виборі намету для кемпінгу?

25.04.2022 22:50

Кемпінговий намет — це мобільний будинок: він захищає вас від вітру та негоди, служить як місцем для сну, так і житловим приміщенням, а влітку вберігає від комах. Але як знайти потрібну модель?

Щоб ви могли по-справжньому насолодитися відпочинком у кемпінгу, ви можете вибрати з широкого асортименту наметів: від надлегких наметів для велотуристів до зручних сімейних наметів із просторою вітальнею та окремими спальними приміщеннями. Існують також різні варіанти встановлення та демонтажу. При виборі намету для кемпінгу вирішальними є три критерії: кількість людей, комфорт та час, необхідний для встановлення та розбирання.

Які критерії є вирішальними при виборі намету для кемпінгу?

Скільки людей може розміститися в наметі?

Залежно від моделі кемпінгові намети вміщують від двох до восьми людей. У деяких наметах є додаткова вітальня, де можна поставити стіл, а в деяких моделях можна стояти на повний зріст.

Якщо ви хочете не просто ночувати в похідному наметі, вам слід звернути увагу на місця для зберігання речей і тамбури. Чим більше відпочиваючих проживає у наметі, тим більше багажу та туристичного спорядження потрібно прибрати на місця. У компактних наметах передпокій зазвичай підходить лише для зберігання взуття. У тунельних наметах корисна площа велика.

Наскільки зручним повинен бути туристичний намет?

Великі моделі зі спальним місцем не менше 60 см на людину забезпечують комфорт. Якщо ви не хочете нагинатися всередині, висота намету також є важливою. Для відпочинку в кемпінгу з великими сім'ями чи групами ми рекомендуємо вам вибрати намет для кемпінгу заввишки не менше ніж 1,80 метра. Як варіант, ви можете доповнити намет для сну окремим наметом як вітальня.

Особливо в районах, де можливі погані погодні умови, комфорт у туристичному наметі відіграє важливу роль. Крім теплоізоляційних матеріалів і водонепроникної обробки сюди також входить москітна сітка, що відлякує комах-шкідників. Також має бути достатньо місця для зберігання для багажу, кухонного та столового посуду та іншого.

Які критерії є вирішальними при виборі намету для кемпінгу?

Як швидко повинен встановлюватися та розбиратися намет?

Ви з нетерпінням чекаєте на свою першу відпустку в кемпінгу, але не знаєте, як встановити і розібрати намет? Зокрема, новачки у кемпінгу часто бояться процесу монтажу. По суті, від конструкції залежить, як швидко можна встановити і скласти намет.

Особливо при вітрі та дощі встановлення намету може змусити нервувати. Складні та надувні намети встановлюються простіше та швидше.

Де придбати намети в Україні?

Офіційний сайт інтернет-магазину Terra Incognita пропонує великий вибір наметів та іншого обладнання для мандрівників. У каталозі ви можете вибрати намет за призначенням: для кемпінгу, велотуризму, універсальні моделі, для піших та гірських походів, альпінізму. Також можете підібрати модель за вагою, місткістю та конструкцією. У пропозиції лише відомі бренди за доступними цінами.