Підготуйся до ЗНО якісно та швидко

27.02.2016 16:59
Підготуйся до ЗНО якісно та швидко

Саме зараз майбутні абітурієнти готуються до складу іспитів з Зовнішнього Незалежного Оцінювання, яке відбувається в кінці шкільного навчального року. Зовнішнє Оцінювання – це дуже важливий крок у житті кожного учня, бо від результату іспитів залежить майбутнє.

Існує багато підготовчих курсів, які допомагають майбутнім студентам вдало скласти іспити. Одним з таких сайтів є ProZno. Це перші курси в інтернеті, які допомагають підготуватись до Зовнішнього Незалежного Оцінювання в мережі інтернет та за допомогою дистанційної системи підготовки. За бажання учня можна отримати курс саме з тих предметів, які необхідні. Наприклад, можна отримати підготовку з української мови, математики, біології, англійської мови та з історії України. Також вам надається можливість зробити вибір: отримати базову підготовку, або підготовку до Зовнішнього Оцінювання з професійним вчителем. Саме зараз діє знижка! Ви отримуєте дев’яносто відео-уроків з історії України та сто уроків з інших вибраних предметів.

Зверніть свою увагу на те, що ви можете обрати тільки три предмети, які дозволяється скласти на тестуванні. Якщо ви обираєте заняття з професійним вчителем, вам надається можливість задати будь-які питання по тестуванню в зручний для вас час, тобто в цілодобовому режимі. Однією з функцій підготовки до Зовнішнього Тестування з використанням онлайн уроків є підсумковий тест, перед проведенням головного іспиту, який дає можливість оцінити свої знання, та зробити акцент на тому, що треба ще довчити та зрозуміти. Ви зможете отримати усі відповіді пробного тестування, для того, щоб самостійно зробити роботу над помилками. Щоб замовити відео-уроки для підготовки до Зовнішнього Незалежного Оцінювання, вам необхідно натиснути кнопку «записатися на курс», потім зареєструватись на базовій платформі, яку використовує цей портал, та спалити кошти зручним для вас способом, тобто через будь-яку систему платежів через інтернет.

За допомогою цих відео-уроків кожен абітурієнт отримує можливість скласти будь-які іспити успішно та без помилок. Ви зможете згадати усю шкільну програму, та можливо, дізнатися те, чого ще не знали, але яке прийде в нагоді на тестуванні. До Зовнішнього Оцінювання вам допоможуть підготуватись чотирнадцять професійних вчителів, які мають великий досвід та знання в тому чи іншому предметі. Якщо ви сумлінно будете навчатись та підготуватись, ви отримаєте можливість вступити до топових та самих популярних українських вищих навчальних закладах та отримати професію своєї мрії.

Источник: https://www.eduget.com/prozno/