Ортопедичні устілки допоможуть вам у легкій ході

15.05.2020 1:23

Ортопедичні устілки допоможуть вам у легкій ході

Сьогоднішня статистика людей з порушенням опорно-рухового апарату дуже сумна. Багато хто страждає від плоскостопості, викривлень хребта, тяжкості у ногах. Це може бути зумовлено віком, вагою, супутніми хворобами або інтенсивними фізичними загрузками упродовж дня (навіть часті прогулянки пішки). Тому варто піклуватися про своє здоров’я і не забувати, що своєчасне лікування та профілактика позбавлять вас від неприємних наслідків у майбутньому.

Для користі і комфорту опорно-рухового апарату знадобляться ортопедичні устілки для взуття. Чим вони відрізняються від звичайних? Вони мають супінатор – це невеликий горбок, що знаходиться близько до п’яти – там, де знаходиться піднята частина стопи. Він не перешкоджає ході, а навпаки – підтримує стопу у правильному положенні, завдяки чому вам буде набагато легше ходити.

Супінатор діє так, що вага всього тіла рівномірно розподіляється і не заважає окремим частинам рухового апарату і хребта. Це сприяє комфортному пересуванню і запобігає виникненню хвороб. Для кого такі устілки можуть стати у пригоді? В першу чергу вони підбираються згідно з рекомендаціями лікаря, оскільки треба правильно урегулювати площу і висоту супінаторів. Якщо у вас є зайва вага, варикоз, болі у спині або тяжкість у поясниці, при вагітності або фізичних навантаженнях варто використовувати ортопедичні устілки. Вони діляться на види залежно від взуття і призначення, тому будьте уважні при виборі.

Зверніть увагу, що при довготривалому знаходженні на ногах треба мати декілька видів устілок, щоб попередити розвиток ускладнень зі здоров’ям. Уже за лічені дні ви побачите результат – знімається втома у ногах, біль у спині та суглобах, покращується загальне самопочуття, зникають набряки і стає легшою хода. Але це не єдині переваги ортопедичних устілок. Окрім підтримки опорно-рухового апарату, вони запобігають розвитку грибкових інфекцій, лікують плоскостопість.

Зверніть особливу увагу на свою ходу і положення хребта при цьому – оскільки це має великий вплив на наше самопочуття і стан оргазму в цілому. Ви навіть не уявляєте, як положення рухового апарату людини може змінити стан здоров’я. Якщо ви будете слідкувати за цим, то уникнете виникнення болю та дискомфорту, зможете жити повноцінно без проблем з хребтом і суглобами. До того ж, подумавши про безпеку свого організму зараз – ви уникнете серйозних захворювань у майбутньому і збережете свою молодість та енергетику!

Вверх