Черненко спрямував позов до суду стосовно своєї компанії IDP – хоче покарати журналістів

13.02.2017 22:07
Черненко спрямував позов до суду стосовно своєї компанії IDP – хоче покарати журналістів

Власник девелоперського підприємства Investment Development Property (більш відомого за абревіатурою IDP), а за сумісництвом і компанії «Авто Трейд» І. Черненко заявив, що родич скандального екс-міністра Дмитра Табачника Михайло не має жодного відношення до фірми IDP, і тим паче не є її власником. За словами Ігора Черненко, засоби масової інформації, а точніше інтернет-видання РБК, влітку опублікувало дані, не перевіривши їх заздалегідь, що й призвело до скандалу. Справжній власник підприємства упевнений, що це особистий наклеп, адже автор статі Антон Подлуцький називає Черненко лише номінальним керівником, і розповсюдження такої неправдивої інформації дуже шкодить його бізнесу та репутації у ділових колах.

До того ж, Черненко підкреслив, що він єдиний засновник та власник девелоперського підприємства, що працює у сфері офісної нерухомості, а свідчення преси про те, що Михайло Табачник, мовляв, виступає негласним контролером фірми, назвав не правдивими. Більш того, з метою раз і назавжди закінчити обговорення неприємної теми, бізнесмен навіть спрямував позив до суду і намагатиметься у такому порядку дістатися правди та затребувати виданням РБК спростувати інформацію у статті. Справу розглядає Солом’янський райсуд української столиці, тим часом, Ігор Черненко неодноразово підкреслював надію на те, що рішення служники Феміди приймуть швидко. На розгляд інстанції підприємець надав усю необхідну інформацію про компанію, дані про її реєстрацію тощо – судове засідання було призначене на 26 жовтня. Автори досі не видалили публікацію зі свого інтернет-порталу, за що у скорому часі можуть понести покарання, яке обере для них українська Феміда. Кілька років тому влада майже прийняла закон про наклеп, який тепер гостро необхідний для того, щоби преса не шкодила бізнесу.

Нагадаємо, Investment Development Property виникла порівняно нещодавно – фірму біло перейменовано з «Тіко Констракшн» два роки тому. Журналісти заявили, що власником та засновником даного підприємства був Михайло Табачник, а його колишня назва неодноразово згадувалася у орендних скандалах. Тим часом власник «Авто Трейд Компані» Черненко цю інформацію спростовує та підкреслює, що лише він особисто завжди володів фірмою – як «Тіко Констракшн», так і Investment Development Property. До речі за цей час IDP встигла виконати кілька успішних проектів у Києві, побудувати бізнес-центри «Карат», «Капітал» та «На подолі».