Як правильно обирати броньовані двері

13.01.2016 17:59
Як правильно обирати броньовані двері

На сьогодні найліпший спосіб захистити своє житло від грабіжників та взагалі потрапляння до квартири небажаних осіб – це броньовані двері. У багатьох людей, коли згадають про такий витвір, виникає питання: про яку саме броню йдеться, адже житлове приміщення, дім, або квартира дуже відрізняються від фінансової установи, або сейфу, дверцята яких у 99% випадків виготовлені з металу.

Коли ж мова йде про броньованідвері для звичайної квартири – то найчастіше металевим є іх каркас. Він може бути різної конфігурації, залежно від того, яку мету переслідує. Наприклад, кутниковий тип каркасу виготовляється з гнутого металевого профілю, а також (рідше) за допомоги профільних труб. Залежно від того, у який спосіб виготовлено двері, їх зламостійкість буде відрізнятися. Крім того, двері броньовані металевим профілем можуть також протистояти вогняній стихії. Зазвичай у документах,якими супроводжуються подібні вироби, відзначений рівень міцності дверей – він може бути легким, звичайний, чи підвищеним. Таким чином, кожен потенційний покупець може обрати підходящий для себе варіант. Особливо зручно завдяки такій різноманітності купувати двері для квартири у багатоповерхівці, для приватного будинку, або для приміського будиночка.

Для будь-якого типу жилого приміщення броньовані двері з металевим щитом товщиною близько 2 мм – дійсно гарний захист, адже вони можуть зберегти цілісність приміщення, здоров’я, а також життя його господарів. До того ж, зручно встановлювати подібні конструкції у сучасних квартирах із вузьким дверним отвором.

Для мешканців будинків, чи квартир, які знаходяться під добовим наглядом та охороною доцільно обирати менш зламостійкі двері – вони будуть коштувати дешевше і при цьому зможуть гарантувати домочадцям достатній рівень безпеки. Каркас таких дверцят зроблено з листового профілю, вигнутого за потребою майстра. Завдяки такій геометрії цієї труби каркас і власне двері будуть меншої стійкості, але при цьому зможуть витримати достатнє навантаження і мають зміцнену поверхню.

Якщо у вашій оселі, або поряд є ризик пожежі, актуальними будуть вогнетривкі броньовані двері, вироблені з металу меншої товщини. У той же час, коли покупець бажає встановити куленепробивні двері – краще буде придбати спорудження с металу товщиною більше 4 мм. Найкраще обирати вироби торгової марки «Стальные двери».

По причине попадания сайта под фильтр Яндекса, мы были вынужденны временно убрать ссылки со статьи для скорейшего выхода из-под фильтра, иначе сайт не несет никакой пользы ни Вам, ни нам. Если же вам все же в оперативном порядке нужно восстановить ссылку - дайте знать, обязательно вернем. Надеемся на понимание.