Найсвіжіші новини в Україні та світі: об’єктивно українською

18.07.2016 17:52
Найсвіжіші новини в Україні та світі: об’єктивно українською

Інформація необхідна людині також, як і повітря, і дуже важливо отримувати її вчасно для того, щоб оперувати найсвіжішими даними у роботі, або приватній розмові. В Україні можна знайти безліч джерел, але чи усім їй можна довіряти? В умовах тривалої інформаційної війни, коли телебачення зазвичай транслює лише одну сторону конфлікту,геть забуваючи про погляд з іншого боку, найкращим джерелом отримання якісної достовірної інформації є інтернет. Для того, щоб не потрапити в інформаційну пастку – читайте новини тільки на національних, відомих порталах, котрі публікують новини оперативно, на об’єктивно висвітлюють будь-які події в Україні на світі,з додержанням вимог якісної журналістики. Найшвидше та об’єктивніше користувачі інтернету можуть дізнатись останні новини українською мовою на сайті національного видання «Сьогодні». Багато читачів знаюсь друковану версію цього джерела, котре вже більше 18 років існує у вітчизняному медіа-просторі и більше 15 років утримує перші позиції за покриттям читацької аудиторії країни та близького зарубіжжя. На порталі можна знайти як новини російською, так і українською – завдяки професіональним перекладачам, котрі турбуються про висвітлення подій вчасно зручною мовою для своїх читачів.

Слідкуючи за подіями на «Сьогодні», аудиторія читачів отримуватиме достовірну та перевірену інформацію про найважливіші події швидко і повноцінно, с урахуванням усіх точок зору. Наприклад, сьогодні ви зможете дізнатися шокуючі подробиці про спробу військового перевороту у Турції. Більше доби військові повстанці утримували міста Стамбул та Анкара у жахливому стані. Військові заблокували центральній аеропорт Ататюрк, вимкнули пасажирам доступ до всесвітньої мережі та використали повітряну артилерію під час замаху на президента країни Ердогана. Від такої атаки всередині будівлі аеропорту почала обвалюватися стеля. У цілому загинуло більше двохсот людей! Не менш цікавий та моторошний - терористичний акт у Франції, де під час святкування Дня взяття Бастилії, прямо у натовп на Англійській набережній в Ніцці в’їхала вантажівка. Очевидці розповіли, що водій умисно скеровував авто таким чином, щоб задавити якомога більше людей. Там загинуло більше 80 осіб, включаючи 22-річного студента канадського вишу, родом з Одеси. Більше сотні постраждалих під час теракту знаходяться у лікарнях у важкому стані.

Щодо новин в Украіні – читайте про те, як відбулась церемонія відкриття Одеського міжнародного кінофестивалю, на якій заспівала переможниця Євробачення Джамала, та виступив губернатор-президент Саакашвілі.

По причине попадания сайта под фильтр Яндекса, мы были вынужденны временно убрать ссылки со статьи для скорейшего выхода из-под фильтра, иначе сайт не несет никакой пользы ни Вам, ни нам. Если же вам все же в оперативном порядке нужно восстановить ссылку - дайте знать, обязательно вернем. Надеемся на понимание.