Насіння томату усіх сортів: широкий вибір і низькі ціни

22.01.2016 16:49
Насіння томату усіх сортів: широкий вибір і низькі ціни

Усі, хто має власний город та доглядає за рослинами, обирають насіння овочів та фруктів серед великого різноманіття селекційних компаній. Їх асортимент вражає, але гарний господар має також звертати увагу і на якість товарів, адже від неї залежить і якість майбутнього врожаю. Нерідко можна зіпсувати усі труди через використання поганого насіння, недбалим доглядом за овочами та пізньою посадкою. Особливу увагу спеціалісти радять приділити сортам зерен -лише деякі продукти такого роду зможуть забезпечити навесні стиглі, соковиті томати господарю.

Наші бабусі використовували для цього перевірений спосіб – відбирали насіння з найкращих плодів та використовували їх для нової посадки овочів, але такий метод достатньо трудомісткий та застарілий, адже зернятка треба ще підготувати для нового сезону. Сьогодні існує альтернатива – господарі можуть придбати краще насіння за демократичними цінами в магазині «Велес». За цією адресою http://veles-ukr.com.ua/uk/index.php?route=product/category&path=109_152 ви знайдете багатий вибір зерняток помідорів, різних кольорів та сортів, та підібрати для себе підходящий варіант. Купувати його у селекціонерів можна з метою зекономити кошти, але перед тим, як робити це, спеціалісти радять ознайомитися з відгуками покупців щодо врожаю з такої посадки. Тут можна не тільки знайти інформацію про відношення майбутніх томатів до певних кліматичних умов, але й також з’ясувати їхню стійкість до морозів, відмінні риси та якість усього врожаю, на який очікує кожний господар.

Зручний каталог інтернет-сайту дозволяє садівникам швидко гортати сторінки та передивлятися асортимент, у пошуках необхідного насіння помідор. Якщо натиснути на зображення однієї з упаковок – на екрані ви побачити характеристику сорту і зможете дізнатися, які томати виростуть з того, чи іншого види зерняток. Наприклад, Волгоградський помідор, пакетик котрого коштує лише 2 гривні, – це скоростиглий сорт, який відрізняється стійкістю до хвороб. А сорт Золотий Де Барао вважається середньопізнім, аматорським овочем. Такий помідор виросте жовтого кольору і за формою буде нагадувати сливу. Якщо вам до душі помаранчеві плоди – буде доцільно обрати «Апельсин», висота якого за 110 днів у відкритому ґрунті сягатиме півтора метри. Також плоди «апельсинових» томатів відрізняються розмірами – вони крупніші за звичайні, середньостатистичні томати, а один овоч може важити до 400 грамів.

По причине попадания сайта под фильтр Яндекса, мы были вынужденны временно убрать ссылки со статьи для скорейшего выхода из-под фильтра, иначе сайт не несет никакой пользы ни Вам, ни нам. Если же вам все же в оперативном порядке нужно восстановить ссылку - дайте знать, обязательно вернем. Надеемся на понимание.