Ліки Левіцитам та важливість комплексного підходу в лікуванні епілепсії
Ліки Левіцитам та важливість комплексного підходу в лікуванні епілепсії
Щоб максимально ефективно задіяти розроблені методики лікування даного захворювання, необхідно поєднувати прийом ліків (причому так, щоб вони мінімально впливали на печінку і серце) з відвідинами професійних невролога і психолога (також можуть знадобитися послуги психіатра).
Вибрати щадний режим лікування
Дуже важливо, особливо якщо мова йде про терапію дітей, виробити правильний підхід до лікування. До принципів такого підходу можна віднести:
- Розробку схем лікування з урахуванням індивідуальних чинників виникнення і розвитку хвороби у людини.
- Вибір форми препаратів. Розумним представляється поєднання прийому таблеток, вітамінів, а також (за необхідності) ін'єкцій. Наприклад, Кеппра (у ціні якої можуть спостерігатися коливання в залежності від форми ліків) буває у вигляді таблеток, розчину для інфузій, рідини для перорального прийому.
- Не можна переривати обраний режим лікування. Всі процедури необхідно проводити планомірно. Зазвичай лікування займає довгий термін, але при дотриманні рекомендацій воно приносить результат.
- Суворе дозування ліків. Популярний в застосуванні Левіцитам 250 може бути ефективним для одних пацієнтів і недостатнім для інших. Більш докладно про препарат на сайті http://levetiracetam.info у тексті: " Кеппра , Левицитам, Леветирацетам: эффективные лекарства при эпилептических приступах".
Варто враховувати, що навіть при використанні найсучасніших препаратів (на зразок Левіцитаму 250 та інших), тривалість терапії, в середньому, складає 4-5 років. Більш короткочасний курс може бути лише у малюків, яким тільки поставлений такий діагноз. До того ж, потрібно регулярно проходити діагностику. Якими дорогими б не були препарати (взяти хоча б Кеппру), самостійно змінювати чи скасовувати їх неприпустимо. Після установки діагнозу, професійний фахівець підбирає найбільш ефективні препарати, відстежуючи їх дієвість. Причому, він не тільки орієнтується на зняття симптоматики (судомних нападів), але також буде намагатися вилікувати саме захворювання. Тому навіть при виникненні алергії слід в першу чергу отримати лікарську консультацію і, тільки отримавши нове призначення, припиняти прийом попередніх ліків.
Етапи успішного лікування
Вірно встановлений діагноз – запорука успішного лікування. Далі підбирається ефективний перелік ліків та графік прийому, якого потрібно неухильно дотримуватися. Досягнута ремісія поступово поглибиться - щоб підтвердити ефективність лікування, потрібно проводити періодично ЕЕГ. Якщо курс пройде успішно і показники прийшли в норму (що також необхідно буде підтвердити аналізами) - можна дуже поступово почати призупиняти прийом ліків. Даний етап займає тривалий період (до 2-х років).