Росія спробує зламати Реєстр виборців в Україні, — Безсмертний

05.01.2019 16:58

Російська Федерація вдаватиметься до найрізноманітніших методів для того, аби вплинути на результати президентських виборів в Україні.

Про це в ефірі каналу NewsOne заявив політик, віце-прем’єр-міністр України (2005 р.) Роман Безсмертний.

При цьому він не виключає, що одним із можливих способів такого втручання буде спроба зламати Єдиний державний реєстр виборців.

«Ми дуже легко говоримо про цей Реєстр виборів. Але насправді це ключ до відповіді на дуже багато питань щодо результатів виборів, допуску громадян до голосування і так далі. Це колосальний інструмент, який спробують – безумовно, спробують – зламати для того, щоб втрутитись», — сказав Безсмертний.

Політик наголосив на тому, що кібертехнології є одним з найсильніших факторів втручання у вибори у різних країнах. При цьому він навів приклад США та Німеччини, які не змогли уникнути проникнення хакерів до особистої інформації політичних лідерів, фізичних та юридичних осіб.

«Якщо вже і такі країни не змогли убезпечитись від хакерів, то що говорити про Україну з її рівнем забезпечення державних інститутів?», — зазначив Безсмертний.

Він також вважає, що Росія для впливу на вибори в Україні вдаватиметься і до інших методів. Це будуть і бойові дії на Донбасі, і маніпуляції з обміном військовополоненими, і дії, пов’язані з перетином кордону.

«На жаль, у Росії є стільки інструментів, що ті поверхневі, які ми чуємо і які обговорюються, — це лише мінімальна вершина айсберга», — додав політик.

Подписывайтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» в Youtube, страницу «Хвилі» в Facebook

Сообщение Росія спробує зламати Реєстр виборців в Україні, — Безсмертний появились сначала на ХВИЛЯ.

Источник