Рейтинг найбільш популярних автомобілів у світі

02.07.2017 17:36

Рейтинг найбільш популярних автомобілів у світі

Експерти з Великобританії склали рейтинг автомобілів, які протягом кількох років є найбільш впізнаваними і популярними у водіїв з усього світу.

Про це пише видання mmr.

На першому місці в рейтингу розташувався Chevrolet Corvette, який вперше був випущений з конвеєра в 1953 році.

За багато років автомоіль неодноразово модернізували, тому на сьогоднішній день на світовому ринку він є одним з найбільш затребуваних в своєму сегменті.

Друге місце дісталося легенді німецького автопрому – Mercedes-Benz-S-Class, історія якого почалася в 1972 році. Сучасна модель оснащена передовими системами і є супербезпечною.

У трійку лідерів також потрапив позашляховик Jeep Wrangler. Дану модель почали випускати в 1941 році. І якщо спочатку вона виготовлялася для збройних сил, то сьогодні цей автомобіль завойовує серця любителів американських позашляховиків.

Четвертим у списку виявився представник німецької компанії – спортивне купе Porsche 911. Автомобіль з’явився в 1964 році і до цих пір продовжує користуватися популярністю.

П’яту сходинку посів «американець» Ford Mustang, який вийшов з конвеєра в 1964 році. З тих пір світ побачив уже шість поколінь.

Источник