Порошенко поговорил с Зеленским по телефону: Нынешний президент рассказал подробности

30.04.2019 22:09

Владимир Зеленский и Петр Порошенко во время телефонного разговора договорились встретиться в ближайшее время.

«Соперничество на выборах осталось в прошлом.

Мы не должны дать Путину ни одного шанса воспользоваться переходным периодом в Украине, нашим демократическим процессом передачи власти. Рассчитываю, такая позиция найдет поддержку и у избранного Президента», — заявил Петр Порошенко в Facebook.

Як чинний глава держави щойно подзвонив до Володимира Зеленського і привітав його з офіційними результатами виборів, які сьогодні оголосила Центральна виборча комісія.Зараз ми маємо продемонструвати усім нашим партнерам єдину українську позицію в той час, коли роздаванням російських паспортів на окупованих територіях Кремль здійснює черговий етап гібридної війни проти України. В такий спосіб Путін готує обгрунтування нового витка військової агресії під приводом нібито захисту прав громадян Росії.Російська Федерація заслуговує на істотне посилення санкцій проти неї. Це питання буде головним, чому присвячу останні тижні своїх президентських повноважень. Але продовжити і завершити вирішення цієї проблеми — це вже відповідальність нового президента. Тому вважаю, що ми мали би скоординувати наші зусилля.Володимир Зеленський і я під час телефонної розмови домовилися зустрітися найближчим часом.

Gepostet von Петро Порошенко am Dienstag, 30. April 2019

Ранее Зеленский записал новый видеоролик и объявил конкурс.

Подписывайтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» вYoutube, страницу «Хвилі» в Facebook

Сообщение Порошенко поговорил с Зеленским по телефону: Нынешний президент рассказал подробности появились сначала на ХВИЛЯ.

Источник