Журналист СТБ снял на видео словацкого таможенника, требовавшего у него взятку

07.02.2019 9:29

Журналист телеканала СТБ Виталий Глагола обнародовал видео, на котором видно, как словацкий таможенник требовал у него взятку.

Инцидент произошел в воскресенье, 3 февраля, когда украинец ехал на своем автомобиле из Словакии в Украину для растаможивания, сообщат LB.ua.

На видео виден момент, когда таможенник общается со Виталием Глаголой и просит деньги. Зафикисровано, как он игнорирует документы украинца и отказывается оформлять автомобиль, а также то, как люди рассказывают о том, как давали взятки таможеннику.

«По этическим причинам — лица всех людей на видео, кроме таможенника-взяточника, скрыты.

Справедливости ради — на нашей стороне границы от украинских таможенников никаких намеков на взятку не получал», — отметил Глагола.

Позже журналист сообщил, что словацкая таможня отреагировала на его видео со взяткой, работает проверка.

«Теперь просят писать в комментариях под их основным сообщением тех, у кого словацкие таможенники требовали деньги», — добавил Виталий Глагола.

Окей, словацька митниця відреагувала на моє відео із хабарем. На кордоні у Вишньому Нємєцкому вже працює перевірка….

Gepostet von Vitaliy Glagola am Mittwoch, 6. Februar 2019

Щось замотався і зовсім забув вам розовісти. У неділю, я їхав на своєму авто із Словаччини в Україну для розмитнення. І яким же було моє здивування коли словацький митник почав вимагати у мене хабара. Ну, як хабара — "на кавічку". Я чув, що люди у черзі після яких, я стояв між собою говорили про те, що митнику виявилось мало 10 євро і він вимагав хоч 20. Тому я вирішив знімати момент коли він підійде до мене на телефон. Словацький митник був дуже здивований, що я не в курсі про цю "традицію". Після, того як він відкрив мій паспорт нас із ним склався приблизно такий діалог: — А то-то?- Що то-то?- Традиція!- Яка традиція?- Та на кофе, нє?- А, нє… На кофе нє..- Чого ні?- А чого так? Ніяке «на кофе»- Нічого?- Та усе в порядку…- Но, то зараз побачимо! Йди до поліцая…Після того, як він не отримав завітні 20 Євро, то відклав мої документи у сторону і почав оформлювати папери людей, які стояли за мною в черзі і виявились менш принциповими. На відео видно момент, коли митник спілкується зі мною і просить гроші (на жаль не дуже якісно. Я не хотів аби він побачив зйомку на телефон), Також видно, як він ігнорує наші документи і відмовляється оформлювати авто, а ще видно розповідь людей, що стоять у черзі після нас і розповідають про те, як давали хабаря митнику. Із етичних причин — обличчя усіх людей на відео крім митника-хабарника приховано. Насолоджуйтесь.Задля справедливості — на нашому боці кордону від українських митників жодних натяків на хабар не отримував

Gepostet von Vitaliy Glagola am Mittwoch, 6. Februar 2019

Напомним, ранее таможня Литвы начала проверку законности ввоза в Украину авто на еврономерах.

Также «редакция ВКулаке» сообщала, что Гройсман пообещал контрабандные махинации на таможнях.

Также стало известно, что Украинская таможня будет работать по новым правилам.

Подписывайтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» в Youtube, страницу «Хвилі» в Facebook

Сообщение Журналист СТБ снял на видео словацкого таможенника, требовавшего у него взятку появились сначала на ХВИЛЯ.

Источник